برنامه ها و اهداف

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
مجموعه شرکتهای راهبرد ارتباط ملل

راهبرد ارتباط ملل

مجموعه شرکتهای زیر مجموعه راهبرد ارتباط ملل با برندهای الماس، الماس شهر، ملل، راهبرد ارتباط، دامین سیستم و ... با بیش از ربع قرن تجربه همواره خدمت رسانی به مشتریان و ایجاد بهترین مرکز خدمات پشتیبانی در کنار استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز جهان را سرلوحه برنامه های خود قرارداده و همواره تلاش می کند با ارائه محصولات کاربردی اقدام به ارائه محصولات و خدماتی نماید تا بتواند باعث کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری شرکت ها گردد.
این مهم در صدر تمام برنامه ها و هدف گذاری های کلان شرکت قرار داشته و دارد.
به امید سربلندی هر چه بیشتر ایران و ایرانی

برنامه ها و اهداف چهارم توسعه راهبرد ارتباط

با توجه به توسعه روز افزون تکنولوژی در جهان و نیاز به استفاده از ابزارهای بروز برنامه های مجموعه ملل در طرح چهارم توسعه در موضوعات ذیل گروه بندی می شود:

- تولید محصولات جدید با تکنولوژی روز دنیا
  • استفاده از .Net Core جهت تولید محصولات جدید
  • استفاده از داکرها و سیستم های توزیع جهت یکپارچگی محصولات با یکدیگر
  • طراحی سیستم های Service Base جهت سهولت ارتباط با سایر سیستم ها و نرم افزارها
  • طراحی و تولید گزارش ساز اختصاصی ملل 
  • طراحی ابزارهای نوین چند زبانه جهت استفاده شرکت هایی با شعب مختلف در کشورهای دیگر

- ارتقاء محصولات فعلی شرکت
با توجه به استفاده بسیاری از مشتریان از سیستم های قدیم شرکت، در فاز توسعه چهارم این مهم را در اولویت برنامه های خود قرار داده ایم تا مشتریان قدیمی ما بتوانند به سادگی به محصولات جدید کوچ کرده و تمامی اطلاعات قبلی آنها به سیستم های جدید انتقال یابد.

- تولید محصولات دانش بنیان جدید
با توجه به نیازهای جدید در بازار و لزوم ارائه خدمات نوین محصولات تعریف شده جدید طراحی و در دست تولید می باشد که به زودی رونمایی و به بازار عرضه می گردد.

- حمایت از شرکتها و مجموعه های استارتاپ
با توجه به گسترش روز افزون شرکت های فناوری اطلاعات و از سوی دیگر مجموعه های پر انرژی استارتاپ این مجموعه تا کنون در بیش از 100 شرکت و استارتاپ سرمایه گذاری نموده و محصولات طراحی و تولید شده را حمایت مشاوره ای، طراحی، میزبانی و سرمایه گذاری نموده است.

- توسعه بازار
با توجه به محدودیت بازار در کشور در طرح توسعه چهارم این مجموعه تلاش می کند تا با ایجاد بازار در سایر کشورها، بازار محصولات خود را گسترش دهد. در حال حاضر در کشورهای آذربایجان و ارمنستان بصورت پایلوت پروژه هایی را آغاز نموده ایم.

© 2022 کلیه حقوق وب سایت متعلق به هلدینگ راهبرد ارتباط ملل می باشد Melal