تولید نرم افزار اختصاصی

هر کسب و کاری نیازمنده یک نرم افزار اختصاصی متناسب با اهداف و نیازهای کاری خود می باشند.
گاهی کارفرمایان نیازمند نرم افزاری برای کسب و کار خود می باشند که در بازار وجود ندارد و یا خیلی پیچیده است و قسمت های مختلفی می باشد که باید نرم افزار دقیقا متناسب با نیازهای کارفرما طراحی گردد.
به عنوان مثال شما برای مدیریت مالی کسب و کار خود می توانید از نرم افزار اکسل استفاده نمایید ولی زمانی که کسب و کار شما گسترده تر شود نیازمند یک نرم افزار حسابداری می باشید که متناسب با کسب و کار شما باشد.
شرکت راهبرد ارتباط ملل آمادگی پذیرش طراحی انواع نرم افزارهای اختصاصی متناسب با کسب و کار و نیازهای شما می باشد.
تیم ما در تلاش است تا ایده های شما به مرحله ی اجرایی و پیاده سازی برسد و بتوانید کسب و کار خود را گسترش نمایید و با طراحی نرم افزار کسب و کار خود را رونق ببخشید و سرعت انجام امور رو افزایش دهید

برخی از پروژه های تولید شده:

سیستم حمل و نقل آنلاین

با گسترش اینترنت بسیاری از کسب و کارها آنلاین شده اند و افراد ترجیح می دهند تا در دنیای آنلاین کارهای خود را سروسامان بدهند. یکی از این سیستم های پرکاربرد سیستم حمل و نقل می باشد. این حمل و نقل می تواند مربوط به تاکسی ها بوده و یا مربوط به کامیون های باربری نیز باشد. رانندگان و شرکت های حمل و نقل و کاربران می توانند از این سیستم استفاده نمایند به گونه ای که شرکت های حمل و نقل رانندگان خود را به ثبت می رسانند و مشتریان نوع بار و وسیله ی نقلیه ای که نیاز دارند و مبدا و مقصد خود را وارد نموده و هزینه را مشاهده کرده و یک وسیله را رزرو می نمایند. تمامی این مراحل به صورت آنلاین اتفاق می افتد و شما می توانید از طریق یک تلفن همراه و با داشتن اینترنت تمامی این مراحل را انجام دهید و به کارهای خود سرعت ببخشید.

دامین سیستم

اولین قدم برای ایجاد وب ساخت اختصاصی، ثبت دامین متناسب با نام وبرند تجاری می باشد. دامین برند شما در دنیای اینترنت خواهد بود و تمامی افراد شما را با آن نام در اینترنت می شناسند. شما باید بتوانید یک دامین اختصاصی برای خود در نظر گرفته و در صورتی که شخص دیگری آن را رزرو نکرده باشد، رزرو کرده و برای مدتی آن را ثبت نموده و از آن استفاده نمایید. دامین سیستم این امکان را به شما می دهد تا دامین اختصاصی خود را از بین دامنه های موجود انتخاب کرده و آن را برای خود به ثبت برسانید.

نرم افزار مدیریت مشتریان یا CRM

به جرات می توان گفت که شما صاحب هر کسب و کاری که باشید نیازمند یه نرم افزار مدیریت مشتریان می باشد. از مغازه و شرکت گرفته تا یک هلدینگ بزرگ... در این نرم افزار شما می توانید تمام اطلاعات مشتریان، کارمندان و تمام مخاطبینی که با آن ها سرورکار دارید را ثبت نمایید و در مواقع لازم از آن ها استفاده نمایید. با مخاطبین ارتباط برقرار کرده و مدیریت تماس، ایمیل و ... را داشته باشید. حتی می توانید تمامی مکالمات را به صورت ضبط شده داشته باشید.با این نرم افزار می توانید برای کارمندان خود وظیفه های گوناگون ثبت کرده و وظایف آن ها را یاد آوری کرده یا به اشخاص دیگر محول نمایید. همچنین می توانید کلیه امور .حسابداری و مالی خود را مدیریت کنید و انواع فرآیند های خود را مدیریت کنید علاوه بر این، نرم افزار امکان اختصاصی سازی و افزودن قابلیت های مورد نیاز شما را دارا می باشد.

بنک داری و فروش عمده

یکی از مشکلات خرده فروشان تهیه جنس می باشد که وقت و هزینه ی زیادی را برایشان ایجاد می کند. ولی شما با استفاده از سیستم فروش به صورت عمده می توانید این مشکل را حل نمایید. عمده فروشان و بنک داران محصولات خود را در این سیستم عرضه کرده و خرده فروشان می توانند اجناس را به همراه مشخصات کامل آن دیده و به مقدار دلخواه سفارش دهند و با کاهش هزینه و سرعت خرید سود خود را بیشتر کنند و با تمام عمده فروشان در تمام کشور در تماس باشید.

از ایده تا عمل با شرکت راهبرد ارتباط ملل

در صورتی که ایده ای دارید و برای کسب و کار خود نیازمند یک نرم افزار اختصاصی می باشید شرکت راهبرد ارتباط ملل در تلاش است تا شما را در این امر یاری نموده و نیازهای شما را تشخیص داده و سیستمی متناسب با کسب و کار شما تولید نماید.

هماهنگی جلسه مشاوره

هماهنگی جلسه مشاوره

جهت برگزاری جلسه مشاوره حضوری و یا آنلاین می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا در اولین  فرصت کارشناسان ما جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس بگیرند.

© 2021 کلیه حقوق وب سایت متعلق به هلدینگ راهبرد ارتباط ملل می باشد Melal